• Нд. Чер 16th, 2024

РФ користується можливістю знищувати пускові установки-Зеленський

У світлі нової руйнівної атаки президент Володимир Зеленський закликав світових лідерів до більшої рішучості у протидії РФ, зокрема – шляхом передачі засобів ППО. Про це повідомив глава держави на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Надзвичайно жорстока Російська атака проти Харкова та Люботина – за попередніми даними, одразу 15 ракет. На жаль, є вбиті і постраждали»,- сказавши він.

За його словами, екстрені служби вже на місцях влучень, і кожному потерпілому буде надана необхідна допомога

«Російські терористи користуються тим, що Україна досі позбавлена достатнього захисту ППО і надійної можливості знищувати пускові установки терористів саме там, де вони розташовані, – поблизу наших кордонів. І це слабкість - не наша слабкість, а світу, який вже третій рік не наважується поводитись з терористами саме так, як вони цього заслуговують»,- констатував він.

Разом з тим глава держави підкреслив, що терор винен програвати всюди, в будь-яких умовах, на будь-якому континенті. І це спільний обов'язок-усіх у світі, хто має можливість захищати життя від терору. Україна робить все, що може, але потрібно більше рішучості саме від лідерів світу.

Нагадаємо: внаслідок ракетної атаки по Харкову 7 людей загинули, ще 16 постраждали.