• Пт. Чер 21st, 2024

РФ хоче відтягнути наші сили на північ, щоб просунутися на сході-Зеленський

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного Головнокомандувача, на якому розглядалися основні виклики на фронті, зокрема ситуація на Харківщині та на Донбасі. Про це глава держави розповів під час вечірнього звернення, оприлюдненого в Telegram-каналі.

«Ставка. Очна Доповідь Головкому Олександра Сірського, який всі ці дні перебував на Харківщині і керував обороною регіону. Повна картина бойових дій на харківському напрям і на Донбасі. Намір окупантів зрозумів: відтягнути наші сили на північ, щоб просунутися на сході»,- розповів він.

За його словами, українська армія знає, як відповісти на наступ росіян.

«Доповість Міністерства оборони Рустема Умерова щодо забезпечення армії всім необхідним. Графіки надходження зброї з вже оголошених і очікуваних пакетів допомоги від наших партнерів»,- додав він.

На ставці також заслухали онлайн-доповідь голови ДПСУ Сергія Дейнеки. Він продовжує працювати на місцях, біля прикордонних регіонів: Чернігівська, Сумська, Харківська області.

Також звучали відомості розвідок: начальник ГУР МО Кирило Буданов, голова ЗЗР Олег Іващенко.

«Крім планів РФ на полі бою розвідники отримали багато даних про стратегію зору саміту світу. Це стало головним завданням російської дипломатії та зовнішньої розвідки на найближчу годину»,- підсумував він.

Нагадаємо: Сірський розповів, що в районі Липців армія РФ перейшла до активної оборони.