• Пт. Тра 24th, 2024

Порятунок виконавчої служби Луганської області під обстрілами. Невигадана історія героїчної жінки

Ця історія виходить за рамки розуміння того, що відбувається в країні. Справжні герої та спеціалісти свого діла залишаються не просто невизнаними, а й відстороняються подалі від потрібних державі та народу справ. Це сумна історія людини, яка ризикуючи власним життям робила потрібні та необхідні речі для України в найтяжчі часи. Подякою за це для неї стало звільнення з посади. Історія Марини Прилуцької дивує та шокує.

"Я в системі юстиції працюю з 2003 року. З 2005 по 2019 роки я очолювала виконавчу службу Луганської області. Тобто протягом 14 років. За часів моєї каденції Луганська область завжди займала лідируючі позиції за показниками своєї роботи. У 2019 році указом Президента України мені присвоєно звання "Заслужений юрист України". Також я є кандидатом юридичних наук.

Коли почалася війна на сході у червні 2014 року я залишила тимчасово окупований Луганськ та почала з нуля організовувати виконавчу службу Луганської області в Сєвєродонецьку. На щастя мені та моєму колективу вдалося вивезти з Луганська досить велику частину матеріальних цінностей, печатки, штампи. Треба сказати, що печатки та штампи ми виносили на собі, нас обшукували, зупиняли авто. Неодноразово потрапляли під обстріли. Вдалося вивезти частину документації, особисті справи.", розповідає Марина.

В цей час схід України був охоплений війною. Апарат управління держави був слабкий і люди на місцях (особливо в Донецькій та Луганській областях) були просто кинуті на призволяще. Вони приймали рішення під свою особисту відповідальність. В цій ситуації Марина вирішила боротися за порятунок служби та відновлення її діяльності.

"Приїхавши до Сєвєродонецьку в липні 2014 року я вимушена була з нуля організовувати виконавчу службу Луганської області для того, щоб не постраждали люди та справа, бо досить багато було запитань по виконанню рішень суду по тих справах, які залишилися на тимчасово окупованих територіях. Тобто, я та моя команда шукали приміщення і не тільки для обласного апарату, а й для тих відділів, які залишилися на тимчасово окупованих територіях, тому що звідти разом зі мною приїхало багато людей. Шукали приміщення, займалися перереєстрацією приміщень, займалися добіром персоналу - робили все, аби виконавча служба Луганської області працювала в штатному режимі. Мені це вдалося. Вдалося з нуля відновити роботу виконавчої служби Луганської області та допрацювати до грудня 2019 року. Потім був конкурс. Я виграла цей конкурс та почала очолювати виконавчу службу Київської області. Хочу акцентувати увагу на тому, що коли було прийнято рішення провести перевірку у виконавчій службі Київської області (вона почалася 5 липня цього року) в останній день проведення перевірки, 9 числа в день мого звільнення, мене викликало керівництво департаменту виконавчої служби, розуміючи, що жодних грубих порушень діючого законодавства не було знайдено, вони просто мене попросили звільнитися за власним бажанням. На що вони отримали відмову і потім була вигадана оця історія з російським громадянством. Ще хочу додати, що рік тому я пройшла щорічне оцінювання своєї роботи вже в Київській області на відмінно." - підсумувала Прилуцька.

Читайте також: Для кого створили законопроект про корінні народи України?

Укрпошта відключає у відділеннях термінали всіх банків та збирає скарги пенсіонерів

Білорусь обмежила імпорт українських товарів