• Пт. Чер 21st, 2024

Понад тисячу населених пунктів України залишилися без світла через негоду

Внаслідок негоди, що сталася в Україні, знеструмлено 1025 населених пунктів. Про це повідомили у Міністерстві енергетики України.

Згідно з повідомленням, через шквальний вітер, зледеніння ліній найбільше відключень на Дніпропетровщині, Одещині, Миколаївській, Кіровоградській областях.

«У Дніпропетровській області без електропостачання майже 29 тисяч споживачів у 324 населених пунктах, на Одещині знеструмлено 268 населених пунктів, на Миколаївщині – 215, на Кіровоградщині – 146 населених пунктів», – йдеться у повідомленні.

Також зафіксовано відключення у Запорізькій – 59 населених пунктів, Херсонській (14), Чернігівській (9) та Чернівецькій (8) областях.

«Аварійні бригади у постраждалих від негоди регіонах переведені на цілодобовий режим роботи. Туди прямує додаткова техніка з інших областей. Однак роботу та пересування ускладнює ожеледиця», – зазначили у Міненерго.

Енергетики посилено працюють, щоб повернути світло якнайшвидше.

Нагадаємо: 8 січня через погіршення погодних умов – налипання мокрого снігу та ожеледиці – в Україні знеструмлено близько 400 населених пунктів.

У той же час Одеської області впав вітряк.