• Нд. Чер 23rd, 2024

По Львову випустили понад 10 ракет: 3 постраждалих

Сьогодні, 15 лютого, вранці Львів зазнавав ракетного удару, внаслідок чого зафіксовано потрапляння в інфраструктурний об'єкт, три людини постраждали. Про це розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький у Telegram-каналі.

 «На жаль, є троє травмованих, але всі в легкій формі. Летіло, попереду 2 ракети типу "Калібр": одна з них потрапила в невелику електричну підстанцію в одному з житлових кварталів. Підстанція досі у вогні, на даний момент триває гасіння»,- повідомив він.

Разом з Тім ще одна з ракет потрапила в землю біля житлової забудови. Внаслідок атаки в 16 багатоповерхових будинках вибиті вікна, також постраждали офісні приміщення і центр зайнятості, які розташовані поруч.

Зокрема, постраждали чоловік і жінка, які живуть в будинках на науковій. У них різані рани, допомогу люди отримали на місці. Ще одного чоловіка з гематомою надбрівної області госпіталізували.

Як додав заходів Львова Андрій Садовий,за попередньою інформацією, на Львівщину летіло понад 10 ракет.

«ППО добре відпрацювали цю атаку, але все ж маємо одне попадання в об'єкт інфраструктури. Вибуховою хвилею вібило вікна в житлових будинках на вулиці Науковій, також зачепило школу. На місцях працюють оперативні служби. Встановлюємо наслідки атаки»,- пояснивши він.

Нагадаємо: у Миколаївці на Донеччині через обстріл загинули дві жінки.

.