• Нд. Чер 16th, 2024

Обшуки приміщень Віктора Медведчука

У будинку депутата Верховної Ради від ОПЗЖ Віктора Медведчука, проти якого нещодавно наклали санкції, і його сім'ї, по вулиці Монтажників в Києві проходять обшуки СБУ. Зовнішнє оточення території забезпечує спецпідрозділ СБУ "Альфа". На цій території є кілька будівель, обнесених одним парканом.

За даними ZN.UA, охорона Медведчука викликала адвокатів і намагається переконати представників СБУ, в тому, що його немає вдома.

Однак, за оперативною інформацією спецслужби, Віктор Медведчук знаходиться саме в цьому будинку. Обшук не єдина мета, з якою, за даними ZN.UA, правоохоронці намагаються потрапити в вказані будівлі і зустрітися з Медведчуком.

Генпрокурор Ірина Венедиктова підписала підозру по ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу, яку і намагаються вручити Медведчуку правоохоронці. Венедиктова також підписала підозру ще одному депутату з ОПЗЖ Дмитру Козаку.

«Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського парламенту – М. і К. Ми з колегами з правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, в ході досудового розслідування допитали цінних свідків. Робота велася ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалася в вакуумі », - написала Венедиктова.

За її словами, повідомити про підозру цим нардепам саме сьогодні, вона вирішила після «ретельного вивчення зібраних матеріалів справи».

«Вважаю, що слідство і прокурори сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу зі свідків на підозрюваних», - уточнила генпрокурор.