• Пт. Чер 21st, 2024

Обшук в будинку Кличко і його коментар щодо цієї ситуації

Вранці у вівторок, 18 травня, до будинку мера Києва Віталія Кличка під'їхала група озброєних людей в екіпіровці співробітників правоохоронних органів.

Сам градоначальник виїхав на тренування і розминувся з даною групою.

«Сьогодні вранці, приблизно о 7:00, коли я пішов на тренування, в під'їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там поки я тренувався. Коли я прийшов додому, піднімаючись по сходах, побачив групу правоохоронців », - прокоментував Віталій Кличко у Telegram.

Виявилося, що силовики прийшли з обшуком до квартири сусідів Кличко, які проживають на кілька поверхів нижче. Правоохоронці стверджують, що мешканці квартири в будинку градоначальника використовують приміщення в незаконних цілях.

Сам же Віталій Кличко стверджує що правоохоронці «ломилися» в його двері, а потім пішли до іншої квартири, це зафіксовано його камерами відеоспостереження.

Співробітник правоохоронних органів прокоментував, що проводять обшуки в іншій квартирі, яка зараз здається:

«З усією повагою, тільки сюди. Ці квартири здаються, там зараз проводяться обшуки, безпосередньо не у власника а у тих хто там орендує. Використовують дане приміщення в своїх цілях. »

На питання журналіста «Правового Контролю» чи припускає Кличко що правоохоронці зайняли спеціально квартиру щоб за ним стежити, мер Києва відповів:

«Хай стежать, я абсолютно відвертий, мені нема чого ховати».

Нагадаємо, 12 травня з обшуками прийшли в будинок до одного з найближчих соратників мера Києва Віталія Кличка, голови виконавчого комітету політичної партії "Удар" Артуру Палатному, про це він писав у своєму акаунті Facebook, назвавши це «тиском і залякуванням».