• Нд. Чер 23rd, 2024

Обматюкав онуку, - покарали штрафом

У Чернівецькій області пенсіонера засудили до 170 грн штрафу за мат на адресу внучки. Він свою провину визнав, проте просив суворо не карати.

У матеріалах справи йдеться, що чоловік висловлювався нецензурною лайкою і погрожував фізичною розправою, чим завдав здоров'ю останньої психологічної шкоди

(справа № 718/2124/21).

Вже на суді дідусь свою провину визнав. Пояснив, що у нього виник словесний конфлікт з онукою, під час якого він ображав її, висловлюючись нецензурними словами. При цьому, безробітний пенсіонер просив його суворо не карати.

В результаті його визнали винним в скоєнні адміністративного правопорушення за фактом вчинення насильства (ч.1 статті 173-2 КУпАП). На нього наклали адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 гривень в доход держави. Крім того, чоловік повинен заплатити судовий збір розміром 454 грн.

Для доказу провини виявилося достатньо письмового пояснення потерпілої. Матеріали справи складалися з протоколу про адміністративне порушення і даних протоколу прийняття заяви про кримінальне правопорушення.

На думку суду, обставиною, яке пом'якшило відповідальність є щире каяття.