• Нд. Чер 16th, 2024

Небайдужі кияни навели лад в Гідропарку

У Києві на Гідропарку група людей вирішила зробити толоку. Влітку, коли відпочинок біля води дуже популярний, потреба у прибиранні зони відпочинку вкрай необхідна. Адже хочемо ми того чи ні, але природа  забруднюється від присутності людини.

У неділю, 4 липня, група людей у складі 16 активістів розпочала незаплановану толоку на острові Гідропарк. Молоді люди зізнались, що не відносяться до будь яких політичних партій чи громадських організацій. Просто зібрались та вирішили зробити внесок в чистоту свого міста.

До активістів розпочали долучатись інші відпочиваючі Гідропарку, адже відчули свою соціальну відповідальність за чистоту довколишнього середовища.

Жарти, гумор, гарний настрій – все це супроводжувало спонтанну толоку, де окрім прибраного сміття, люди завели собі нових товаришів та знайомих. Сміття загалом назбирали 11 величезних пакетів, які комунальні служби згодом вивезли на сміттєзвалище.

Бажання жити у Європейській країні повинно обов’язково супроводжуватись своєю особистою відповідальністю за навколишній світ. Чим більше це розуміння буде інтегроване в свідомість нашого суспільства, тим швидше Україна буде ставати європейською державою.