• Нд. Чер 23rd, 2024

НАБУ оголосило в розшук екс-заступника секретаря РНБО Гладковського

Джерело: liga.net

Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук колишнього першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського. Про це повідомляється в Telegram-каналі НАБУ.

Згідно з повідомленням, Гладковський звинувачується в організації закупівель вантажівок підвищеної прохідності для Збройних сил за завищеною ціною. Сума збитку оцінюється в 17 млн гривень.

Як пояснили в НАБУ, Гладковський був заарештований ще 19 жовтня 2019 року, проте 21 жовтня був випущений під заставу і особисте зобов'язання. У березні 2022 року заставу було звернено на користь держави, а Гладковському змінили міру на підписку про невиїзд.

«Після цього обвинувачений перестав з'являтися на судових засіданнях, за інформацією НАБУ і САП, взагалі виїхав за кордон»,- пояснили в НАБУ.

Варто вказати, що 20-го листопада 2023 року Вищий антикорупційний суд України заочно заарештував сина Гладковського Ігоря. Його також звинувачували у зловживаннях при військових закупівлях. За даними українських ЗМІ, ігор Гладковський ще у 2022 році поїхав до Іспанії.