• Нд. Чер 16th, 2024

На журналіста Руслана Коцабу напали активісти «Правого сектору»

Сьогодні о півночі, на пероні Івано-Франківського залізничного вокзалу, на журналіста Руслана Коцабу було скоєно напад місцевими праворадикалами, журналіста облили зеленкою та закидали яйцями.

«Трохи для підняння настрою - зараз я, облитий зеленкою пацифіст та телеведучий, - як ходяча реклама «зеленої влади» напередодні 25-тої роковини Дня Конституції» , - написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

У коментарі виданню «Правовий Контроль», Руслан Коцаба повідомив:

Це був «Правий сектор», вони мене вели з самого Києва, тобто їх начальник їхав в моєму  вагоні. Він їхав у сусідньому купе, а вони мене чекали, чоловік 15 на пероні. Це при тому всьому, що поїзд запізнився на 2 години».

На питання про самопочуття, Руслан Коцаба повідомив, що зараз їде в хірургію рятувати око.

 

Нападники виклали відповідне відео на своєму ютуб каналі та у мережі Facebook, підписавши усіх хто приймав участь, та погрози в бік журналіста: «Карпатська Січ спільно з бійцями 4-ї РС ДУК "Правий Сектор", членами ВО "Тризуб" ім. С. Бандери та Фрайкору зустріли на пероні вокзалу місцевого сепаратиста(відомий "борець проти хунти та режиму", який почав викрикувати "поліціяяя"), привітались так, як кажуть звичаї міста та додали кольору в життя. Якщо Руслан думає, що на цьому все, то він, а також його прихильники та соратники, помиляються. Кольорів буде більше і частіше».