• Нд. Чер 16th, 2024

На Закарпатті чоловік випробував вчинити самогубство в ТЦК

У Хусті на Закарпатті молодик вчинив спробу самогубства у приміщенні місцевого ТЦК. Про це повідомила дівчина потерпілого у своєму Instagram.

За її словами, чоловік зважився на цей крок через жорсткі тортури.

Дівчина розповіла, що людина викрали співробітники прикордонної служби з готелю міста Виноградів.

«Наділи наручники і повезли його в невідомому напрям. Як я потім дізналася, його відвезли в прикордонний пункт пропуску Вилок, і там почалися звинувачення в спробі перетину кордону (це було не так)»,- повідомила жінка.

Зазначається, що прикордонники пом'якшували чоловіка підписати документ із зізнанням у спробі незаконного перетину кордону. Після цього його, як каже жінка, доставили в ТЦК міста Хуст.

«І лише наступного дня о 8 ранку я чую, від добрих людей що він у реабілітації міста Хуст»,- повідомила жінка.

За її словами, в ТЦК хлопця «били і знущалися, виривали волосся, тягали по асфальту, принижували». Жінка також публікувала відео з лікарські, де видно в якому стані знаходитись потерпілий.

«Чоловік був з документами після операції, у нього забрали його ліки. І від безвиході і болю людину довели до випробування самогубства, тільки після цього його відвезли в лікарню»,- розповіла вона.

Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від sukhanova 🇺 🇦 (@su_hanna_)

" data-instgrm-version="14" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">

.