• Нд. Чер 23rd, 2024

На лінії зіткнення прикордонники спалили насадження конопель

Прикордонники зі складу Об’єднаних сил поблизу лінії зіткнення на Донеччині виявили велике насадження конопель

Оперативні підрозділи Державної прикордонної служби України зі складу Об’єднаних сил, продовжують заходи щодо протидії протиправній діяльності на сході країни, при цьому триває активна боротьба з наркотрафіком та незаконним обігом наркотиків, - повідомляє штаб ООС.

Так, 4 серпня прикордонники Луганського загону спільно зі співробітниками Національної поліції виявили в районі населеного пункту Багачка, що у Троїцькому районі Луганщини, понад двадцять тисяч кущів нарковмісних рослин, які працьовиті «аграрії» вирощували поряд з соняшником.

Про виявлення насаджень до компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення за ст.310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» ККУ. 100 кущів коноплі правоохоронці направили на експертизу.

Решта насадження знищено, судячи з фото їх спалили. Цікаво, у чию сторону дув вітер та як себе почувають прикордонники після такої дози диму від спаленної коноплі?

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Максимальне покарання за посів або вирощування конопель – позбавлення волі до 7 років.