• Нд. Чер 23rd, 2024

На Бахмутському напрямку ЗСУ повернули 3 кв. км території - Маляр

Росія продовжує спроби наступати на кількох напрямках, проте українські воїни дають успішний опір та продовжують повертати території під свій контроль. Про це розповіла заступник міністра оборони Ганна Маляр у своєму Telegram-каналі.

За її словами, на Куп'янському, Лиманському, Авдіївському, Мар'їнському напрямках росіян продовжують атакувати.

«На Куп'янському напрямку противник штурмує та здійснює обстріл. Наші війська відбивають атаки, тримають кордон і не дають ворогові просуватися. Зокрема, силами оборони відбито атаки противника в районах Первомайське, Сіньківки, Петропавлівки Харківської області. На Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії з метою витіснення наших військ у районах Серебрянського лісництва, в районі Кремінної та Білогорівки Луганської області», - повідомила вона.

Водночас вона зазначила, що на Бахмутському напрямку росіяни намагаються відновити втрачене становище у районах Желєзнянська, Василівка, Богданівка.

«Звільнена площа на Бахмутському напрямку становить 43 кв. км. Звільнено за тиждень 3 кв. км», - зазначила вона.

Як додала Маляр, на Авдіївському, Мар'їнському напрямках росіяни продовжують наступати, але безуспішно.

«Також безуспішно ворог намагається відновити свої становища у звільнених районах Урожайного та Старомайорського Донецької області», - констатувала вона.

Нагадаємо: за минулий тиждень ЗСУ повернули під свій контроль 14,6 кв. км. території.