• Нд. Чер 16th, 2024

МВС повідомило про запуск двох сервісів для військовослужбовців і своїх співробітників

17:05 Тра 7, 2024 ,

У зв'язку триваючою повномасштабною військовою операцією РФ Міністерство внутрішніх справ України запустило два нових сервіси для військовослужбовців: Електронний кабінет потерпілого та контактний центр з питань соціального захисту - 1536. Про це повідомляється на офіційному сайті відомості з посиланням на Міністерство Ігоря Клименка.

«Перший-електронний кабінет потерпілого на сайті МВС України. Там військовослужбовці НГУ, ДПСУ, поліцейські, ДСНСники, які мають статус постраждалих, а також члени їх сімей, можуть отримати доступ до своїх облікових даних і залишитися запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу. Необхідно тільки зареєструватися в єдиному вікні для громадян»,- йде в повідомлені.

Водногодинно паралельно розпочав роботу контакт-центр з питань соцзахисту.

«Фахівці гарячої лінії з Понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо.»,- додав Клименко.

За його словами, всебічна підтримка та належний соціальний захист для наших воїнів є важливим завданням МВС та складовою української доктрини, ініційованої президентом Володимиром Зеленським.

Нагадаємо: в Україні створили нову бойову бригаду прикордонників Гарт.