• Нд. Лют 25th, 2024

Мобілізовані без підготовки не відправляються на передову - живописець

21:03 Бер 18, 2023
Джерело: novynarnia.com

Заступник міністра оборони Анна Маляр запевнила, що мобілізованих українців не відправляють на передову без належної підготовки. Відповідну інформацію вона опублікувала у своєму Telegram-каналі.

За її словами, в Росії використовуються фейки і міфи – це робиться для дискредитації мобілізації в Україні.

"Зараз повістки не видаються через "Дію". І це питання не опрацьовується", - наголосила вона.

Водночас Маляр зазначила, що в Україні жінок не мобілізують без їхньої згоди, навіть лікарів. За її словами, жінка, яка притягається до військової служби, може отримати повістку лише для уточнення даних.

«Ще один російський наратив полягає в тому, що мобілізованих одразу відправляють до Бахмута без підготовки. Фактично призовники, які не пройшли військову службу, направляються в навчальні центри. Через масштабну війну підготовка рядового складу і сержантів відбувається в скорочені терміни, але без зниження якості підготовки", - сказала вона.

Водночас The Painter закликав, що якщо українців без навичок зброї та підготовки відправлять на передову, то вони мають повідомити про це на гарячу лінію.

"Для того, щоб швидко розібратися і вжити заходів, необхідно назвати ім'я та прізвище мобілізованого і номер військової частини, в яку вони були відправлені, і яку ТСК ІП направили. Номери гарячої лінії Міноборони 0-800-500-410, 0-800-500-442 та 044-454-44-99", - сказала вона.

https://t.me/annamaliar/588

Раніше в Міноборони заявили, що призовники та мобілізовані громадяни не беруть участі в бойових діях.