• Пт. Чер 21st, 2024

Мета Росії - знищити Україну, - Кравчук прокоментував загибель чотирьох військових під Шумами

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що для Росії основне завдання - це знищення України. Водночас, за словами Леоніда Кравчука, для України найважливіше - це мир на Донбасі, але не поступаючись найменшою часткою національних інтересів.

Леонід Кравчук підкреслив, що для Росії основне завдання - це знищення України.  Про це він заявив напередодні в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи загибель чотирьох українських військових в результаті обстрілу окупантами позицій під Шумами.

"Власне, очікувати щось від Росії та від її окупаційних адміністрацій в ОРДЛО не варто. Для Росії основне завдання - це знищити Україну. На початку, можна зробити, скажімо, губернію, а в принципі, Україна, як держава, не повинна існувати  - це позиція президента Росії Путіна, висловлена ​​багато років назад. Тому, очікувати, що вони будуть діяти гуманно - це перебільшення, але, попри це, Україна продовжує стояти на тому, що ми будемо виконувати, поки діють та існують мінський майданчик, "Нормандський  формат", ми виконуємо і будемо виконувати ці рішення, кажучи про те, що для України найважливіше - це мир, але не поступаючись найменшою часткою національних стратегічних інтересів", - підкреслив Кравчук.