• Нд. Чер 23rd, 2024

Маляр про Бахмутський напрям: «Все йде за планом»

Джерело: novynarnia.com

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що на Бахмутському напрямі «все йде за планом», тоді як на півдні продовжуються активні бої. Про це вона сказала в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання щодо інформації про успіхи Збройних сил України у наступі на південь від Бахмута, передає УНІАН.

«Це справді так. У нас на Сході є напрями наступу ворога – це Куп'янський, Лиманський, Авдіївський, Мар'їнський. А є напрямок, де наступаємо ми, – це Бахмутський напрямок. І справді, там основні успіхи йдуть уздовж південного флангу, скажімо так, довкола Бахмута чи поряд із Бахмутом», - зазначила Маляр.

Вона додала, що основні бої точилися навколо Андріївки, Курдюмівки та Кліщіївки.

«Ми щотижня говорили, що є поступ. Щотижня там було звільнено територію. І зараз, справді, там, щоб не наврочити, все йде за планом і успішно», - сказала Маляр.

Говорячи про південний напрямок, Маляр зазначила, що Південь - це основний напрямок настання ЗСУ.

«Скрізь південним регіоном ворог перебуває в обороні... Це означає, що ми там рухаємося, а вони обороняються. І навіть коли здається, що новини якісь дуже схожі одна на одну щодня, насправді ситуація дуже динамічна», - сказала вона.

Маляр додала, що те, що армія РФ перебуває в обороні, проте це не означає, що вона просто стоїть в обороні, а означає, що там «тривають дуже активні бої».

«І за кількістю обстрілів, якщо ми дивимося з вами Південний фронт, - там із боку ворога вистрілюються сотні тисяч боєприпасів та тисячі обстрілів: налічується 4-5 тисяч за тиждень. Тобто ви можете зрозуміти за цими цифрами, наскільки там палко», - зазначила заступник міністра.

Крім того, щодо Мелітопольського спрямування вона наголосила, що там ЗСУ «поступово, але просуваються».

Нагадаємо: у ніч на 13 вересня атаку ударними БпЛА зазнав південь Одеської області, внаслідок чого постраждали 7 цивільних осіб.