• Нд. Чер 23rd, 2024

Кулеба впевнений, що США регулярно поставлятимуть Україні ATACMS

Джерело: РБК-Украина

Сполучені Штати Америки після постачання першої партії тактичних ракет ATACMS в Україну направлятимуть їх ЗСУ на регулярній основі та в ще більшій кількості. Відповідну думку висловив голова українського МЗС Дмитро Кулеба в ефірі українського телеканалу "1+1".

Відповідаючи на запитання, чи означає постачання першої партії ATACMS те, що США будуть передавати їх постійно та у більшій кількості, Кулеба сказав ствердно.

«Це прямий результат домовленостей президента Зеленського та Байдена у Вашингтоні наприкінці вересня», - сказав він.

У відповідь на зауваження ведучого ефіру про те, що поставлені ракети є не новими, а 1996 року випуску, Кулеба закликав критично не судити.

«Є такий вислів: якби ви знали, з чого роблять ковбасу, ви її не їли б, - сказав глава МЗС України. - Тут не про рік, нам головне, щоби стріляло».

Водночас Кулеба також сподівається, що незважаючи на те, що Вашингтон зараз поставив Києву ракети з дальністю польоту 165 км, у майбутньому США передадуть Україні та ракети дальністю 300 км.

«Ми вже маємо у своєму розпорядженні всі види зброї, яку ми хотіли. Тепер йтиметься про розширення кількості, дальності, модифікації», - додав він.

Пояснимо: раніше ЗМІ повідомили, що американська адміністрація передала Україні тактичні ракети ATACMS.

Згодом Зеленський підтвердив застосування ЗСУ американських ATACMS.