• Ср. Чер 12th, 2024

Контрнаступ важливо, щоб не давати перепочинку Путіну — Зеленський

Джерело: Укринформ

Президент Володимир Зеленський заявив, що зараз дуже важливо, щоб Збройні сили просувалися вперед хоча б на невеликі відстані, щоб Росія не отримала найменшої можливості для перепочинку. Про це український лідер заявив у своєму в інтерв'ю передачі "60 хвилин" Скотта Пеллі телекомпанії СBS.

«Ми маємо звільнити нашу територію якнайбільше і рухатися вперед, навіть якщо це менше (півмілі) або (сто) метрів, ми маємо це зробити. Ми не повинні давати Путіну перепочинку», - сказав він.

Водночас Зеленський визнає, що прогрес у контрнаступі повільний. Проте, зазначив він, війська РФ продовжують рух уперед. Наразі лінія фронту перетворилася на артилерійську дуель, де росіяни та українці випускають по 40 000 снарядів на день. Війна з використанням безпілотників також уповільнила прогрес, сказано у матеріалі.

«Це складна ситуація. Я буду з вами абсолютно відвертим. Ми маємо ініціативу. Це плюс. Ми зупинили російський наступ і перейшли у контрнаступ. І незважаючи на це, воно не дуже швидке. Важливо, що ми щодня просуваємося вперед і звільняємо території», - наголосив президент.

Нагадаємо: раніше Зеленський заявив, що контрнаступ ЗСУ не матиме «хепі-енду».