• Нд. Чер 16th, 2024

Командувач Сухопутними військами заступився за ТЦК: це військові, а не Людолови

Ставлення українського суспільства до територіальних центрів комплектування несправедливо, так як співробітники ТЦК – це, перш за все, військові, які брали участь у боях. Відповідний пост на своїй сторінці в соцмережі Facebook оприлюднив командувач Сухопутними військами ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

На думку генерала, Росія може завдати Україні поразки за допомогою самих українців через негативне ставлення людей до ТЦК.

«Вищий пілотаж мистецтва війни-зруйнувати задуми ворога і завдати йому поразки, не застосовуючи свого війська в бою. І судді з останніх місяців, Росії дуже вміло користуються давньокитайськими стратагемами ведення війни. А деякі наші співгромадяни, на жаль, втратили розуміння, що їхні дії та публічні вислови перетворилися на потужну зброю в руках ворога»,- додав Павлюк.

Він підкреслив, що більше співробітників ТЦК-це військові, які брали участь у бойових діях.

«Окрема тема-ставлення до військовослужбівців ТЦК. Сьогодні ТЦК і їх роти охорони в більшій укомплектовані військовослужбовцями, які втратили здоров'я на військові і визнані непридатними до проходження служби в бойових частинах. Як дійшло до того, що до цих людей, які пройшли пекло, стало прийнятним ставити як до ворогів і називати "людовами"?» - констатував Павлюк.

Нагадаємо: раніше на Закарпатті чоловік випробував вчинити самогубство в ТЦК.