• Нд. Чер 16th, 2024

Клименко доручив переглянути алгоритми рятувальників після атаки в Одесі

17:03 Бер 16, 2024 ,

Міністерство внутрішніх справ України Ігор Клименко доручив детально проаналізувати поточні інструкції реагування надзвичайних служб на надзвичайні ситуації та змінити алгоритм роботи у разі необхідності з урахуванням оперативної обстановки. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Як пояснивши Міністерство, він провів в Одесі оперативну нараду з керівництвом ДСНС, Національної поліції, територіальним командуванням Національної гвардії та Держприкордонслужби, в ході якої обговорили ситуацію з ворожими обстрілами в Україні.

«Лише за минулу добу ворог завдав 400 ударів по 10 регіонах країни»,- уточнивши він.

Клименко зазначив, що екстрені служби системи МВС знаходяться в повній готовності до реагування на НС.

«У тієї ж години, давши вказівку провести детальний аналіз існуючих інструкцій і при необхідності внести корективи в алгоритм роботи, враховуючи оперативну обстановку»,- підкреслив Клименко.

Нагадаємо: 15-го березня по Одесі було завдано ракетного удару з оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер М».

Згодом з'ясувалося, що кількість загиблих в результаті ракетного удару по Одесі збільшилася до 19, при цьому поранено близько 73 осіб.

Вже сьогодні, 16-го березня, в лікарські помер рятувальник, який отримав поранення в результаті ракетного удару по Одесі 15 березня – таким чином кількість загиблих зросла до 21.