• Вт. Тра 24th, 2022

Ізраїль реєструє ізраїльтян, які перебувають в Україні - Едуард Долинський

Сьогодні у нас був цікавий співрозмовник. Редакція "Правового Контролю" поспілкувалася телефоном з Едуардом Долинським, українським громадським діячем єврейського походження, директором ГО Український єврейський комітет та ГО Всеукраїнський єврейський конгрес. Ексклюзивні коментарі Едуарда читайте тільки у нас.

Правовий Контроль: "Як Ви вважаєте, чи не зарано Ізраїль почав евакуацію своїх співробітників з України? Чи насправді може бути вторгнення Росії в Україну?"

Едуард Долинський: "Ізраїль поки що реєструє ізраїльтян, які перебувають в Україні для того, щоб у виникненні якоїсь нестандартної ситуації бути готовими та знати яка кількість людей та їх увезти. Це нормально для будь-якої держави. На сайті Міністерства Закордонних справ Ізраїлю проходить реєстрація ізраїльтян, які проживають в Україні. Мається на увазі громадян Ізраїлю. Не євреїв. У випадку виникнення якоїсь поганої ситуації, небезпечної, то Ізраїль готовий буде евакуювати всії євреїв, які захочуть евакуюватися."

Правовий Контроль: "Чи ваші знайомі євреї звертаються до Вас по якісь консультації з цього приводу? Чи є серед євреїв щодо цього якісь панічні настрої?"

Едуард Долинський: "Наприклад таке було коли були бойові дії в Чечні, на Кавказі та таке інше. Євреїв вивозили звідти. Всіх євреїв з Ефіопії, наприклад, вивезли. Було організовано повітряний міст, коли літаки летіли безперервно та забирали звідти людей. Це були літаки військово-транспортної авіації та вони перевезли понад 30 000 людей."

Читайте також: Біля адмінкордону з Кримом підрозділи ЗСУ провели навчання

Українці стали менше виписувати газет та журналів

У Швеції знайшли печатку Пилипа Орлика