• Ср. Чер 12th, 2024

Головнокомандувач армії Нідерландів закликав готуватися до війни з Росією

17:12 Гру 28, 2023
Джерело: censor.net

Головнокомандувач армією Нідерландів Мартін Вайнен, який йде у відставку, заявив, що країна і суспільство повинні готуватися до війни з Росією, у зв'язку з чим закликав жителів він закликав виробити запаси їжі та води. Цю заяву він зробив в інтерв'ю De Telegraaf.

За його словами, Гаага має наслідувати приклад Швеції, Фінляндії та країн Балтії, оскільки вони межують з Росією або розташовані близько до неї, тому краще підготовлені до початку війни.

«Нідерланди повинні зрозуміти, що все суспільство має бути готовим до того, що щось піде не так. Ми не повинні думати, що наша безпека гарантована лише тому, що знаходимося за 1500 кілометрів від них», – сказав він.

Він додав, що цивільне населення має мати запаси їжі та питної води на випадок надзвичайних ситуацій.

Вайнен попередив, що Росія продовжує ставати сильнішими, тому сильна армія необхідна як стримуючий фактор. Він наголосив, що це єдина мова, яку розуміє Росія.

Він констатував, що Нідерланди мають усунути дефіцит кадрів у військах. Також Вайнен сказав, що багато чого очікує від ініціативи у вигляді одного року добровільної служби для молоді, запровадженого після аналогічної програми у Швеції.

Нагадаємо, що Нідерланди підготують 18 винищувачів F-16 для постачання Україні.