• Нд. Чер 16th, 2024

Е-кабінет військовозобов'язаних розпочне роботу 18 травня

Заступник Міністра оборони України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Чорногоренко повідомила, що електронний кабінет військовозобов'язаного запрацює 18 травня. Дану заяву вона оприлюднила в ефірі «Радіо Свобода».

«18 травня Міністерство оборони запускає, як і визначено чинним законом, Електронний кабінет військовозобов'язаного . зараз це додаток буквально створюється, і ми отримуємо всі необхідні документи, щоб воно було доступне всім нашим громадянам»,- уточнила вона.

За її словами, для того щоб оновити дані в е-кабіні, потрібно буде Завантажити мобільний додаток, авторизуватися і заповнити необхідні графіки. Зокрема, номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання у трьох доступних форматах – у ТЦК та СП, через ЦНАП або через електронний кабінет військовозобов'язаного.

Чорногоренко заспівала: для того щоб оновити дані, досити буде скористатися додатком, не відвідуючи ТЦК.

Нагадаємо: раніше в сухопутних військах Збройних сил України дали українцям поради, щоб не стояти в чергах біля територіальних центрів комплектування, враховуючи той факт, що ТЦК працюють в цілодобовому режимі.