• Нд. Чер 16th, 2024

Дубинському оголосили підозру у державній зраді

Народний депутат Олександр Дубинський отримав підозру у державній зраді. Про це повідомив речник СБУ.

Згідно з повідомленням, працівники ДБР спільно із СБУ викрили злочинну організацію, до складу якої входили чинний та колишній народні депутати, помічник одного з них, а також екс-прокурор. У СБУ зазначили, що там Дубинський мав позивний «Буратіно».

Крім нього, до угруповання входили Андрій Деркач, колишній помічник Ігор Колесников (позивний «Ветеран», за матеріалами СБУ вже засуджений та відбуває покарання за державну зраду) та Костянтин Кулик (позивний «Пташка»).

Як додали у ГБР, за вказівкою російських спецслужб вони організували заходи щодо дискредитації іміджу України на міжнародній арені для погіршення дипломатичних відносин із США та ускладнення вступу України до Європейського Союзу та НАТО.

Наразі слідчі ДБР повідомили про підозру у державній зраді у складі злочинної організації чинному народному депутату (Дубинський) та колишньому прокурору (Кулик) (ч. 1 ст. 111 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо: 6 листопада у Печерському районному суді Києва обрали запобіжний захід народному депутату Олександру Дубинському у справі про схему незаконного перетину кордону для чоловіків: йому обрали цілодобовий домашній арешт.