• Ср. Чер 12th, 2024

Допомоги США Києву не вистачити для контрнаступу ЗСУ-змії

Військова допомога США для України змістити вичерпуються ресурси країни, але не допоможете в проведені контрнаступу. Відповідну думку висловили автори європейського видання газети Politico.

За їхньою інформацією, наведіть після надходження допомоги Україні з боку США поповнень запасів як і раніше буде нестача, щоб зробити щось більше, ніж просто допомогти Україні зміцнити свою обороноздатність перед ймовірним майбутнім наступом російської армії. Газета також додає, що Києву точно не вистачить сил, щоб самому перейти в наступ.

Politico наводити слова колишнього міністра оборони України Олексія Резнікова, який пояснивши основні причини невдач ЗСУ, включаючи безрезультатний український контрнаступ у 2023 році. Газета повідомляє, що екс-міністр бачить основною проблемою проваленого українського контрнаступу ті, що воно було «занадто розрекламовано і що очищення були занадто великі, осколки багато з того, що було потрібно Україні, все ще не було реалізовано».

Нагадаємо: Палата представників США схвалила законопроект про виділення допомоги Україні та союзникам на суму близько 61 мільйон доларів.

Вже 24-го квітня Сенат США проголосував за бачення фінансування України.

 .