• Нд. Чер 23rd, 2024

Допомога з нового пакету США вже почала надходити на фронт в Україні-Білий дім

Джерело: Reuters

Пентагон вже передавши частину озброєння з нового пакету допомоги Збройним силам України і доповідає максимум сусіль, щоб решта озброєння виявилося на фронті максимально швидко. Про це заявив радник Білого дому Джон Кірбі, передає «Укрінформ».

«Кілька з першого пакету оборонної допомоги-який ми оголосили в рамках закону про додаткове фінансування в тій же день, коли президент підписав його-деякі з цих промов вже потрапили на поле бою, в руки українських військових»- - вказав представник адміністрації США.

Він заявивши, що з міркувань безпеки не буде розповідати, яка допомога вже опинилася на фронті, але він заявивши, що швидкі терміни доставки обумовлюються тим, що частина озброєння була заселегідь розміщена в Європі.

«Міністерство оборони (США – ред.) буквально перевертає небо і землю, щоб зробити це якомога швидше. І зараз ще триває робота над тими поставками, які залишилися в попередньому пакеті»- - зазначив представник Білого дому.

За словами Кірбі, Пентагон робити все можливе, щоб швидше почати відправлення зброї з нового пакету на $ 400 мільйонів.

«Це досити серйозний пакет. Різноманітність систем, які є тільки в ньому, досити вражаючи-все це стане в нагоді їм в ту годину, коли вони намагаються відбити Російські наступали на Донбасі, а тепер і на підступах до Харкова»- - вшанував Кірбі.

Нагадаємо: 10-го травня американський лідер Джо Байден розпорядився направити Україні військову допомогу на $ 400 млн.