• Нд. Чер 23rd, 2024

Данилов окреслив три головні проблеми України

Україна має три головні проблеми: нестача снарядів у ЗСУ, поповнення резервів і ракетні удари по містах. Про це заявив Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данилов у соціальній мережі X.

За його словами, формула миру президента Володимира Зеленського не має альтернативи. Більше того, вказавши Данилов, поки не буде покарання для президента РФ Володимира Путіна, то ніяких контактів з Кремлем чекати не варто.

Секретар РНБО впевнений: відновлення територіальної цілісності України - це безальтернативна позиція для початку будь-яких переговорів. Зараз ситуація на фронті складна, але все «розвивається в стрімкій динаміці», вказавши він.

«Україна знайде відповіді на виникаючі виклики - і зі снарядним голодом, і з поповненням резервів, і з російським ракетним терором. Захід, у свою чергу, пройде всі необхідні демократичні процедури і пов'язані з ними складнощі, перебудує економіку, змінити стратегії і підходи і розбертися з російською економікою, яка дорівнює бюджету одного американського штату»,- написавши Данилов.

Секретар РНБО додав, що український народ втомився від війни, але продовжуватиме боротьбу, а росіянам не вдасться деморалізувати суспільство зсередини.

Нагадаємо: раніше Данилов назвав ситуацію на лінії фронту «дуже складною».