• Ср. Чер 12th, 2024

Данія віділить €420 млн на відновлювану енергетику та відновлення України

Джерело: freeimages.com

Данія погодилася фінансово допомогти Україні з процесом відновлення країни, в тому числі зі зруйнованою енергетичною інфраструктурою. Відповідний меморандум, яким передбачено надання 420 млн євро, був підписаний сторонами, передає прес-служба Мінекомініки.

«Даний документ передбачає виділення данським урядом близько 40 млн євро на підтримку приватного сектора, що бере участь у відновлені України, а також 380 млн євро для підтримки критичної інфраструктури, що використовує відновлювальну енергетику»,- йде в повідомлені.

Підписи під меморандумом поставили Міністерство економіки України Юлія Свириденко і голова Міністерства підприємства Данії Мортен Бедскоу.

«Підписаний нами меморандум передбачає співпрацю з приватним сектором через створений механізм Ukraine Facility з системою позик і гарантій в рамках експортно-інвестиційного фонду Данії (EIFO), який є частиною Датсько-українського фонду, спрямованого на зниження фінансових ризиків, з якими стикаються компанії, які стикаються з брати участь у відновлені України»,- прокоментувала глава українського Мінекономіки.

Нагадаємо: у середині квітня Данія додатково віділить майже $ 314 млн на військову допомогу Україні.