• Нд. Чер 16th, 2024

Буданов анонсував обмін полоненими найближчим часом

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов вважає, що обмін полоненими, який був зірваний у день катастрофи Іл-76 у Росії, відбудеться найближчим часом. Відповідну заяву він зробив в ефірі телемарафону, повідомляє «Українська правда».

«Життя наших людей, наших громадян, військовослужбовців чи цивільних, не повинно бути в небезпеці та в тих жахливих умовах, у яких їх там утримують», - сказав він.

Буданов запевнив, що все, що можна зробити, Україна обов'язково зробить.

«Я впевнений, що найближчим часом обмін все ж таки відбудеться. А що сталося із цим епізодом (катастрофою Іл-76 – ред.), згодом ми дізнаємося», - констатував він.

Буданов також заявив, що ні російська, ні українська сторона не може до кінця відповісти, що сталося під час катастрофи літака Іл-76 у Білгородській області.

Нагадаємо: вранці 24 січня у ЗМІ з'явилася інформація про падіння у Білгородській області російського військово-транспортного літака Іл-76, на борту якого нібито перебували українські військовополонені, проте українська сторона закликала не вірити фейкам.

Згодом президент України Володимир Зеленський закликав встановити всі факти та провести розслідування щодо падіння російського літака Іл-76 24 січня.