• Нд. Чер 23rd, 2024

Британія внесе до Фонду підтримки енергетики України 23 мільйони євро

Джерело: UATV

Велика Британія оголосила про додатковий внесок до Фонду підтримки енергетики України на суму 20 мільйонів фунтів стерлінгів (23 млн євро в еквіваленті. Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Згідно з оприлюдненою інформацією, вказані кошти спрямовані на закупівлю обладнання для ремонту пошкодженої енергетичної інфраструктури, посилення фізичного захисту та забезпечення резервного живлення, зокрема на генератори та розподілену генерацію, зазначає відомство.

Гроші від чергового гранту Сполученого Королівства надійдуть на рахунок Фонду найближчою годиною, йдеться в повідомлені.

Новий грант доповнив попередні внески Лондона, сума яких вже становить 50 мільйонів євро, в тій же час загальна сума внесків до Фонду досягла понад 433 мільйонів євро, вказує Міненерго.

У свою чергу, міністр енергетики України Герман Галущенко подякував уряду Великобританії за підтримку, зазначивши, що РФ продовжує знищувати українську енергетику.

«Допомога партнерів вкрай необхідна для проведення ремонтів, відновлення пошкоджених об'єктів і збільшення маневрових потужностей до наступного опалювального сезону»- - сказавши він.

Нагадаємо: днями міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон пообіцяв, що Лондон віділятиме Україні три мільйони фунтів стерлінгів щорічної військової допомоги.