• Пт. Чер 21st, 2024

Біля Липців армія РФ перейшла до активної оборони-Сірський

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сірський назвавши Найгарячіші точки фронту на Харківщині, де росіяни продовжують штурмові дії і перекидають резерви. Про це розповів Сірський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«На Куп'янському напрям тривають бої в лісовому масиві на північ від міста. Складна ситуація в районі Кислівки, де ворог намагається прорвати нашу оборону і вийти до річки Оскол»,- вказавши він.

За словами Сірського, в районі Липців армія РФ зазнала суттєвих втрат, перейшла до активної оборони, проводити мінування та вогневе врегулювання позицій Сил оборони.

Зокрема, на Куп'янському напрям тривають бої в лісовому масиві на північ від міста. Складна ситуація в районі Кислівки, де ворог намагається прорвати нашу оборону і вийти до річки Оскол.

Водночас інтенсивні бойові дії тривають в районі Іванівського та на підступах до Часового Яру. Ворог намагається за будь-яку ціну зачепитися за місто, використовує нові Т-90м, БМП-3, БМД-4, які, як правило, знижуються українськими протитанковими засобами і FPV дронами ще в ході висунення, зазначає главком.

Найбільш інтенсивні і жорсткі бої тривають на Покровському і Курахівському напрямках. Ворог намагається прорвати оборону українських військ на вузькій ділянці фронту між населеними пунктами Старомихайлівка - Бердичі шляхом наступальних і штурмових дій найбільш підготовлених підрозділів. Наступальні дії відбуваються як з використанням бронетехніки, так і в пішому порядку, нерідко-на мотоциклах і баггі.

На інших напрямках також неспокійно, але кількість та інтенсивність бойових дій значно менша, констатував Сірський.

Нагадаємо: як пишуть аналітики DeepState, росіяни просунулися біля Часового Яру.