• Ср. Чер 12th, 2024

Білий дім розраховує, що допомога США допоможе Україні розпочати контрнаступ у 2025 році-змії

Джерело: AP

Схвалений Конгресом США новий пакет військової допомоги Києва не зможе моментально докорінно змінити ситуацію на полі бою, проте є надія, що він сприяє початку контрнаступу в 2025 році. Про це заявив помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван на заході, організованому газетою Financial Times у Вашингтоні.

За даними видання, Салліван як і раніше очікує успіхів російської армії на Україні «у найближчий період"» За його словами, не варто чекати нового контрнаступу України раніше 2025 року. При цьому його перспективи будуть в дуже значній мірі залежати від прийняття Конгресом і Білим будинком потенційних наступніх пакетів допомоги, вказавши помічник американського лідера.

При цьому Салліван вважає, що отримана допомога допоможе Києва утримувати фронт і підготувати грунт для дій у відповідь. Однак він зазначив, що ці прогнози будуть актуальні, тільки якщо Джо Байден зможе переобратися на пост президента США в листопаді цього року.

Нагадаємо: Палата представників США схвалила законопроект про виділення допомоги Україні та союзникам на суму близько 61 мільйон доларів.

Згодом Джо Байден підписав закон про допомогу Україні.