• Нд. Кві 14th, 2024

Білий дім: Гроші на допомогу Україні закінчаться до кінця року

Джерело: ВВС

Якщо Конгрес США не схвалить додаткове фінансування допомоги Києву, Вашингтон до кінця року закінчить ресурси на купівлю озброєнь і техніки для України. Про це йдеться в оприлюдненому листі Білого дому спікеру Палати представників Майку Джонсону.

«Я хочу внести ясність: без дій Конгресу до кінця року ми закінчимо ресурси для закупівлі більшої кількості зброї та техніки для України, а також для надання техніки з військових запасів США. У нас закінчилися гроші – і майже немає часу», – звернулася до Джонсона директор адміністративно-бюджетного управління Білого дому Шаланда Янг.

За її словами, припинення постачання американської зброї та техніки поставить під загрозу не лише досягнуті Україною успіхи, а й підвищить ймовірність військових перемог Росії.

Якщо наша допомога припиниться, це створить серйозні проблеми для України. Хоча наші союзники по всьому світу активізувалися, щоб зробити більше, підтримка США має вирішальне значення і не може бути повторена іншими», - заявили у Білому домі.

Там зазначили, що американські пакети військової допомоги вже стали меншими, а постачання більш обмеженими.

Нагадаємо: глава МЗС Великобританії Девід Кемерон заявив, що в ході своєї поїздки до Вашингтона, яка відбудеться наступного тижня, переконуватиме влада США продовжувати надавати Україні військову та фінансову допомогу.