• Вт. Січ 31st, 2023

Зеленський звернувся до міністрів закордонних справ європейських країн з проханням про системи ППО та допомогу в енергетичній сфері

21:11 Лис 28, 2022

Український лідер Володимир Зеленський зустрівся в Києві з міністрами закордонних справ семи європейських країн – Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Фінляндії, Швеції та Естонії – і попросив надати Україні системи ППО та допомогти енергосистемі країни. Про це повідомляє пресслужба президента.

Під час зустрічі Зеленський звернув увагу міністрів закордонних справ на проблеми Києва у зв'язку з наближенням зими.

"У зв'язку з цим окремо було відзначено критичну необхідність забезпечення України сучасними системами протиповітряної та протиракетної оборони та необхідність термінової підтримки енергетичної системи нашої країни", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що сторони також обговорили санкції проти Російської Федерації та реалізацію української продовольчої ініціативи «Зерно з України», яка передбачає, що держави, які підтримують ініціативу, здійснюватимуть прямі закупівлі сільськогосподарської продукції в українських виробників, а потім передадуть її країнам, які перебувають на межі голоду.

Нагадаємо, міністри закордонних справ країн Балтії та Скандинавії прибули до Києва, щоб обговорити майбутню допомогу Україні.