• Сб. Кві 1st, 2023

Зеленський: Бойові дії на Донбасі дозволяють повернути безпеку Україні та всій Європі

11:03 Бер 19, 2023

Президент України Володимир Зеленський заявив, що бойові дії на Донбасі дозволяють відновити безпеку не лише українській державі, а й усій Європі. Про це український лідер повідомив у відеозверненні, опублікованому в його Telegram-каналі.

Так, глава держави відзначив воїнів Донеччини, які особливо відзначилися в боях: морські піхотинці 35-ї та 36-ї окремих бригад, бійці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, бійці 11-го прикордонного загону, 55-ї окремої артилерійської бригади, 72-ї окремої механізованої бригади та 74-го окремого розвідувального батальйону,

«Особливо дякую всім і кожному, хто щодня захищає Бахмут. Бойові дії там, у цих частинах Донбасу – Вугледарі, Бахмуті, Мар'їнці, Білогір'ї, Авдіївці, Кам'янці – дозволяють повернути безпеку Україні, всій Європі, кожній нації, яка цінує свою свободу і цілісність своєї землі», – наголосив Президент України.

При цьому Зеленський подякував бійцям ВПС, всім льотчикам, зенітникам, які збивають вбивчі дрони і ракети, запущені Росією.

«Дякую кожному з наших підрозділів сил оборони та безпеки, які реагують окупанту на його атаки на наші міста. Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська область, Херсонська, Запорізька, Сумська та Чернігівська області - за кожен з наших регіонів, які потерпають від російського терору, окупант суттєво розплатиться своїми втратами", - заявив він.

https://t.me/V_Zelenskiy_official/5530

Нагадаємо: Зеленський анонсував нові партії військової допомоги відЗаходу за підсумками Рамштайна.