• Вт. Січ 31st, 2023

Україна намагається втягнути НАТО у війну під будь-яким приводом – Лукашенко

11:12 Гру 1, 2022

Керівництво України використовує будь-які приводи для того, щоб втягнути армію країн НАТО у війну з Росією. Відповідну думку висловив президент Білорусі Олександр Лукашенко, інформує БелТА.

"Україна під будь-яким приводом, швидше за все, намагається втягнути в конфлікт війська країн-членів НАТО. Все це підтверджується недавніми ракетними катастрофами на території Польщі", - сказав він.

При цьому білоруський глава держави також зазначив, що правоохоронці республіки фіксують зростання кількості провокацій біля кордонів країни. Він закликав проаналізувати заходи, що вживаються для підвищення обороноздатності країни, і намітити шляхи розвитку.

Лукашенко також вказав на те, що західні держави продовжують нарощувати військовий потенціал своїх збройних сил, модернізувати інфраструктуру на території сусідніх країн, нарощувати інтенсивність заходів оперативної та бойової підготовки.

"Все це призводить до загострення і без того складної військово-політичної обстановки навколо нашої країни і в регіоні в цілому", - сказав він.

Раніше Лукашенко заявив, що США не дозволяють Україні починати переговори з Росією.