• Чт. Кві 25th, 2024

Україна отримала на Паралімпіаді вже 46 медалей

Серед останніх перемог українців:

Дзюдоїст Олександр Назаренко приніс країні "бронзу", плавець Андрій Трусов "срібло".

40-річна українська пауерліфтерша Наталія Олійник отримала "срібло" у ваговій категорії до 79 кг.

Також срібну медаль, на дистанції 50 метрів на спині (клас - S3) отримав плавець Денис Остапченко.

5 "золотих" медалей і всі з плавання: від Євгена Богодайко, Максима Кріпака, Михайла Сербіна, Єлизавети Мерешко і Дениса Дуброва були здобуті 28 серпня.

Плавець Максим Кріпак не просто завоював золоту медаль на дистанції 100 метрів вільним стилем, а й встановив світовий рекорд, фінішувавши з результатом в 50,64 секунди.

Україна займає 4 місце в загальному медальному заліку, маючи на сьогодні 46 медалей, з них - 11 золотих, поступаючись лише Китаю, Великобританії та Росії.

Відмінні досягнення наших паралімпійців, незважаючи на урізаний цієї весни бюджет, а якщо бути більш точним, то майже четверту його частину забрали у спортсменів, віддавши ці гроші судовій сфері.