• Вт. Лип 5th, 2022

Зеленський обговорив з Джонсоном збільшення експорту агропродукції з України

09:05 Тра 23, 2022

Український лідер Володимир Зеленський провів розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, під час якої сторони торкнулися питання збільшення експорту агропродукції з України. Про це заявив Президент України у своєму відеозверненні через Telegram. За словами Зеленського, крім аграрної тематики, політики обговорювали імпорт палива в Україну. Крім того, Зеленський детально розповів британському прем'єру про ситуацію на фронті.

"Я розповів про нашу зустріч, про переговори (з президентом Польщі Анджеєм Дудою – прим. ред.), про ситуацію на полі бою. Ми шукаємо, як збільшити обсяги нашого експорту агропродукції, а також імпорту палива в Україну", - перерахував український лідер.

Як https://t.me/OP_UA/6646 повідомляє Reuters з посиланням на представника Даунінг-стріт, Борис Джонсон також обговорив з Володимиром Зеленським ситуацію навколо морського порту Одеси і гуманітарну допомогу країні. За словами прес-секретаря британського прем'єра, Джонсон пообіцяв Зеленському, що Великобританія подвоїть зусилля з надання життєво важливої продовольчої та гуманітарної допомоги Україні. Примітно, що днями Джонсон і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган домовилися разом попрацювати над поставками зерна з України. Раніше глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що Європейський Союз допоможе Україні у звільненні сховищ зерна для нового врожаю.