• Нд. Жов 1st, 2023

У Херсонській ОВА повідомили про затоплення майже 2 тисяч будинків на правобережжі

10:06 Чер 7, 2023
Джерело: focus.ua

Голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін повідомив, що після катастрофи на Каховській ГЕС вже затоплено 1852 будинки на правобережній Херсонщині. Відповідні дані він опублікував у своєму Telegram-каналі станом на ранок 7 червня.

«Протягом ночі надзвичайних подій не зафіксовано. Інтенсивність підтоплення зменшується. Однак через значні руйнування греблі вода ще прибуватиме. За нашими прогнозами, рівень води збільшиться ще близько метра протягом наступних 20 годин. Цієї ночі почало підтоплювати Білозерську громаду, до якої вода вчора ще не дісталася», - повідомив він.

Таким чином уже 1852 будинки на правобережній Херсонщині виявилися підтоплені.

Також зазначено, що вночі за допомогою звернулися 13 осіб, серед яких п'ятеро мешканців лівобережжя.

«Станом на 6 ранку евакуйовано 1 тисячу 457 осіб. Зокрема, з мікрорайону Корабел вивезли 1286 осіб. "Поліція, ДСНС, військові, все на місці", - констатував Прокудін.


Раніше ми писали, що на Каховській ГЕС, яка зараз перебуває під контролем російських військ, сталася руйнація верхньої частини, затоплення районів.

Згодом стало відомо, що підтоплено вісім населених пунктів та частину Херсона.
В «Укргідроенерго» запевнили, що Каховська ГЕС не підлягає відновленню у її колишньому вигляді, оскільки її повністю зруйновано.