Суперечки навколо будівництва тролейбусної лінії у Житомирі. Фото.

У червні 2021 року на вул. Героїв Пожежних почали будівництво довгоочікуваної тролейбусної лінії, яка сполучатиме район Мальованка та центральні вокзали міста. До цього, на даному районі курсували лише 3 маршрути приватних перевізників. Однак, частина людей виявила невдоволення таким будівництвом.

На сесію Житомирської міськради прийшли деякі мешканці району, та висловили невдоволення таким будівництвом. В якості аргументів було зазначено, що вузька дорога та опори ускладнять пересування пішоходів по тротуару

На фото видно, що тротуар дійсно завузький і лінія прокладається практично під парканами домогосподарств.

Але чому так відбулося? Пройшовши по цій вулиці трохи далі, ми можемо спостерігати наступну картину.

На фото ми бачимо, де саме повинні були розміщатися паркани, та реальну відстань до дороги. Також ми можемо спостерігати очевидне звуження тротуару. Тепер виникає питання, чи мали право жителі, на стільки пересувати паркани, збільшуючи територію своїх дворів? Хто давав їм на це дозвіл, та чому не проведена відповідна перевірка? Ці питання, поки, не мають відповідей.

Також, варто зазначити, що, очевидно, невдоволені мешканці проживають у безпосередній близькості до сусіднього району та тролейбусної зупинки. На карті зображена відстань від вулиці з “вузьким тротуаром” до найближчої зупинки громадського транспорту

Виходячи з цього, стає зрозумілим супротив частини мешканців. Але їм варто подумати не тільки про себе, але й про іншу частину району. На карті видно, що з віддалених частин району до громадського транспорту можна йти пішки близько пів години а то й більше. Зеленою лінією вказано на маршрут, який планують прокласти. Червоною виділено відрізок, про який йшла мова на сесії міськради.