• Вт. Лип 5th, 2022

Суд у Києві засудив російського військового до довічного ув'язнення

13:05 Тра 23, 2022

Солом'янський районний суд засудив російського танкіста Вадима Шисімаріна до довічного ув'язнення за вбивство цивільної особи в Сумській області. Про це повідомляє кореспондент "Правового контролю".

"Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 438 Кримінального кодексу України, та призначити покарання у вигляді довічного позбавлення волі", - оголосив суддя рішення.

Як зазначено в суді, вирок може бути оскаржений до апеляційної інстанції. Після оголошення вироку Шишимаріна відвезли в СІЗО. Давайте пояснимо, що цей суд над російськ https://t.me/smartinform/9009 ими військовими за злочини на території України є першим. Шишимаріну пред'явили звинувачення за статтею 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів і звичаїв війни». Згідно з українським законодавством, підсудному загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне ув'язнення. За даними прокуратури, 28 лютого в селищі міського типу Чупаховка Сумської області росіянин вистрілив у беззбройного літнього чоловіка, який їхав по узбіччю дороги на велосипеді. Шишимарін перебуває під вартою після того, як його схопили. Нагадаємо, що на останньому засіданні Шишимарін визнав свою провину.