СБУ викрала людину та тримає в заручниках разом з адвокатом

Інцидент стався 21 жовтня 2021 року після обіду. Просто на вулиці був затриманий невідомими та викрадений гр. України Буряк Дмитро Сергійович, що є підприємцем. Як виявилося згодом викрадачами виявилися співробітники Служби Безпеки України, які без протоколу затримання та вручення підозри (зі слів адвоката) відвезли людину в невідомому напрямку та намагалися вкрасти телефони.

Також про цей інцидент повідомляє Євген Солодко в своєму Facebook та додає відео з місця подій.

Редакції Правового Контролю вдалося зв’язатися з адвокаткою Свистулою Дар’єю Андріївною. Далі пряма мова:

“Мій клієнт за прізвищем Буряк був незаконно затриманий о другій годині дня співробітниками СБУ зі слідчого підрозділу і привезений до будівлі на Володимирській 33. До теперішнього часу до 10 години вечора йому не вручили підозри, немає протоколу затримання, немає протоколу обшуку. Слідчій забрав у нього два телефона силою і шантажував його, щоб він їх розблокував. На даний час ми перебуваємо в будівлі СБУ і нас випустили до коридору, де не давали змоги навіть сходити до туалету. Мого клієнта схопили просто на вулиці і притягнули сюди. Протоколу затримання немає. Мене, як адвоката незаконно утримують тут, на що жодного права вони не мають. Ще клієнту стало погано, у нього проблеми з серцем. Йому ніхто не викликав медичну допомогу, швидку не викликали. Самостійно він не може викликати швидку – телефони у нього забрали. Клієнта не записували у книгу відвідувань, а заводили зі службового входу. Наразі жодної документальної інформації, що він перебуває в будівлі немає.”, – розповіла адвокатка.

Просто під час наступної розмови з Дар’єю, вона сказала, що до неї прийшли люди і було чутно, що у неї силоміць забрали телефон.

Читайте також: Національна поліція отримала нові автомобілі від ЄС

Як крадені у Німеччині велосипеди потрапляють до України?

Чому в Україні обвалюються мости?