Розправа СБУ над адвокаткою. Наркомафія в темі

Наркобізнес на теренах України – досить прибуткова діяльність, яка часто затьмарює здоровий глузд навіть представників закону. Доходи за один «прикритий» транш білої речовини в десятки разів перевищує офіційні доходи державних службовців за місяць.

Виникла ситуація, яка свідчить про те, що столичні службовці СБУ стали на потік злочинних доходів, отриманих відкатами з наркооборудок у Києві. Але цього разу держслужбовці пішли набагато далі, ніж межа кількох статей Кримінального кодексу.

Редакція нашого ресурсу отримала інсайдерську доказову інформацію про те, як столичні СБУшники нещодавно розправились з адвокаткою, аби остання не заважала їм провертати свої схеми збагачення.

Як повідомили нам джерела, жертвою довготривалих цькувань, погроз, а потім і професійної розправи стала адвокатка – Дрижакова Діна Юріївна.

Дрижакову знають в кругах правоохоронної та судової системи як професіонала, яка з букви закону здатна розгромити будь-яку справу в суді та будь-яке недолуге клопотання сторони обвинувачення.

А відтак вона стала наче кістка в горлі деяким представникам СБУ та прокуратури, тому що перешкоджала державним покровителям сприяти наркотрафіку в столиці.

Джерела повідомили, що СБУ, здійснивши службовий вплив та підкуп Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів, домоглися позбавлення адвоката Дрижакової права на заняття адвокатською діяльністю. Раніше в бік Дрижакової були лише погрози, які сприймались виключно способом залякування. Але дуже скоро погрози стали реальністю і терором в бік сім’ї Дрижакової.

Виною розправи над адвокатом стали скандальні події про те, як СБУ та прокуратура кришують наркобізнес, відмиваючи брудні кошти через відомий на Андріївському узвозі ресторан “За двома зайцями”. Заголовками цієї історії горіли майже всі українські ЗМІ.

Якщо коротко по суті, деяка Тетяна Митрофанова із сином Олександром організували у Києві злочинну схему зі збуту кокаїну та канабісу. Згідно матеріалам слідства, Олександр Журавльов розповсюджував наркотичні речовини, а його мати Тетяна, як бенефіціар ресторану, легалізовувала через підприємство кокаїнові гроші. Така схема збагатила родину до захмарних статків.

Коли правоохоронці затримали цю групу осіб, Журавльов звернувся за правовим захистом до адвоката Дрижакової, яка згодом витягла його під домашній арешт. Однак підозрюваний, замість виконання умов договору із захисником Дрижаковою, відмовився сплатити їй обумовлений гонорар. Разом з тим, регулярно порушував умови запобіжного заходу – правоохоронці повернули Журавльова назад в СІЗО.

Після цих подій на адресу Дрижакової почали поступати погрози від Журавльова та його нової адвокатеси Бігунець І.М.

За інформацією джерел, саме адвокат Бігунець, маючи особисті зв’язки зі столичною СБУ та Шевченківською прокуратурою натиснули на Кваліфікаційну комісію адвокатури, аби позбавити Дрижакову адвокатського посвідчення.

Бігунець заявила, з що в КДКА Київської області вже лежить 7 скарг на адвоката Дрижакову Д.Ю. Незрозуміло, звідки таку інформацію має сторонній адвокат. Виходить, що КДКА розголошує службову інформацію, про яку сама адвокатка Дрижакова Д.Ю. не знає.

Випливають очевидні факти, що обвинувачувана в організації наркотрафіку Митрофанова Тетяна Олегівна через адвоката свого сина Бігунець І.М. змогла купити і СБУ, і прокуратуру, і навіть КДКА Київської області. Сам же підозрюваний у продажу наркотиків Журавльов відкрито хизується серед знайомих, що він сам керує «служаками» і вже порішав свою свободу. Завсєгдатаї ресторану кажуть, що він вже почав налагоджувати нові канали поставок кокаїну та інших важких наркотиків.

Дрижаковій, яку сьогодні в супереч всім законним нормам позбавили адвокатського посвідчення, через свої джерела Журавльов передав привіт з посланням, що для неї це тільки початок і всі сюрпризи попереду.

Вкотре має місце ситуація, коли верховенство права не працює, а працює верховество грошей. Чесна людина, гарний юрист та адвокат нічого не може зробити проти нападків підозрюваних у організації наркотрафіку у столиці, бо на їхньому боці гроші, а значить СБУ, прокуратура та КДКА.

Читайте також: Максиму Галкіну заборонили в’їзд в Україну

Національна поліція отримала нові автомобілі від ЄС

НАК Нафтогаз збільшив зарплати керівництву в два рази, незважаючи на збитки