Поступовий розпродаж майна державного АТ «Укртрансгаз»

АТ «Укртрансгаз» – українська компанія з державною формою власності, входить до складу Групи «Нафтогаз». Забезпечує діяльність українських підземних сховищ природного газу, а також здійснює роботи з модернізації та будівництва магістральних газопроводів та об’єктів на них.

На засіданні Кабінету Міністрів схвалили відчуження майна АТ “Укртрансгаз” і АТ “Укртранснафта”, яке не використовується в господарській діяльності цих компаній, указом № 1148-р «Про погодження відчуження основних фондів акціонерного товариства “Укртрансгаз”».

Зокрема, у Укртрансгазу буде відчужено 560 одиниць транспортних засобів, цистерн-причепів і сільськогосподарської техніки. У Укртранснафти відчужується будівля площею 12,5 тис. кв. метрів і пов’язана з ним нерухомість, розташована в Кременчуці Полтавської області, – вказує Укрінформ.

Відповідне розпорядження, без вказівки деталей, опубліковано на сайті Кабміну.

  1. Відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України “Про трубопровідний транспорт” погодити відчуження основних фондів акціонерного товариства “Укртрансгаз” за переліком, що додається до оригіналу.
  2. Взяти до відома, що відчуження основних фондів, визначених пунктом 1 цього розпорядження, здійснюється за ринковою вартістю шляхом продажу на конкурентних засадах із застосуванням електронної торгової системи ProZorro. Продажі.

При цьому, жодного документа не було на ресурсі для можливості ознайомлення.

Це вже не перший розпродаж майна АТ «Укртрансгаз», попередній проходив в липні 2021 року.