• Вт. Січ 25th, 2022

“Він випадково опинився у президентському кріслі”, – Михайло Погребинський про Зеленського

Український політолог, директор «Київського центру політичних досліджень і конфліктології», Михайло Погребинський надав ексклюзивні коментарі редакції “Правового контролю” на актуальні теми. Читайте та дивіться тільки у нас:

Правовий Контроль: “Дякую, Михайле Борисовичу, що знайшли час для коментарів “Правовому Контролю”. Скажіть, будь ласка, зараз запроваджено якусь нову практику відбирати журналістів для прес-конференцій Президента. Ви коли-небудь про подібне чули і що можете на цей рахунок сказати?

Михайло Погребинський: “Я б сказав, що це ніяка не велика новина. Зрозуміло, що наші президенти, ну крім Януковича, який взагалі не підбирав, різні ходили, він взагалі це все ігнорував, вважав, що це не має значення, на всіх каналах мочили його і так далі і все працювало далі. Гостро ставився до того, що саме може хтось говорити з журналістів – Кучма. Я це чудово пам’ятаю. Ну і Порошенко звичайно, який вигнав Савіка (Шустера ред.), який спочатку начебто йому підходив. Отже, це ніяка не велика новина, але це демонстрація слабкості, для мене це очевидно. Видно ж, що людина (Зеленський ред.) не може на це спокійно відреагувати, що це людина з певними амбіціями. Він випадково опинився у президентському кріслі. І вважав, що він найкраща людина у світі, його не можна кривдити, бо це ображає країну та людей.”

Правовий Контроль: “Прес-конференція все ще продовжується, які основні тези Ви вже вловили?

Михайло Погребинський: “Найголовніше, що він сказав, “Не треба серйозно ставитись до цього. Завтра – війна. Нас просто залякують”. Це ще одна демонстрація того, що він не в темі взагалі. Хто залякує? Твій Головнокомандувач військової розвідки залякує? Він заплутався і поплив в історії з вагнерівцями, знову наполягає на тому, і це важливо, що це не Україна придумала. Незрозуміло чому, якщо відразу він говорить про те, що є багато різних операцій, у тому числі я про це знав. Той, хто проти нього працює, явно пов’язаний із ЦРУ. американці щодо цієї операції мали свої цілі. Тут я можу сказати, що він точно поплив. Він не знав, як явно відповісти. Його не підготували. Він настільки самовпевнений, що думав, що знайде щось самому відповісти. Тут він почав сперечатися з Савіком Шустером і це все настільки смішно. І це у його стилі. Пам’ятаю, як він вискочив зі свого місця і побіг до Гончаренка щось йому розповідати, що він не має рації.”

Правовий контроль: “Будь у вас можливість, яке питання ви б поставили Зеленському?

Михайло Погребинський: “Ти готовий уже піти чи ні? Або тебе треба дуже серйозно попросити? Але я не зміг би поставити йому запитання. Сподіваюся, що ми ніколи не опинимося в ситуації, коли я зможу ставити йому запитання.”

Читайте також: Пограбування банку з іграшковим пістолетом

Укрпошта відключає у відділеннях термінали всіх банків та збирає скарги пенсіонерів

Українські військові знищили на Донбасі ворожий опорний пункт

3 thoughts on ““Він випадково опинився у президентському кріслі”, – Михайло Погребинський про Зеленського”

Comments are closed.