• Вт. Тра 24th, 2022

Комітет Ради хоче позбавити депутатських виплат 80 «прогульників»

Комітет Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР звернувся до спікера парламенту Руслана Стефанчука з пропозицією припинити відшкодування витрат, які пов’язані з виконанням депутатських повноважень за грудень 2021 року, 80 народним депутатам.

«Сьогодні – улюблена рубрика багатьох! Хто з нардепів не отримає «депутатських» виплат за грудень. Таких в цьому місяці 80», – написав у своєму Telegram голова підкомітету з питань Регламенту ВР Павло Фролов (парламентська фракція «Слуга Народу»).

Фролов зазначив, що виплат мають бути позбавлені 26 народних депутатів із фракції «Опозиційна платформа – За життя», 19 від «Слуги Народу», 10 від депутатської групи «За Майбутнє», 7 від парламентської фракції «Всеукраїнське об‘єднання «Батьківщина», 5 від депутатської групи «Довіра», 3 від фракції «Європейська Солідарність», 2 депутати від «Голосу», а також 8 позафракційних парламентаріїв.

За попередніми підрахунками, економія бюджетних коштів у зв’язку із невиплатою «депутатських» за вересень становитиме 3,6 мільйона гривень.

Читайте також: Стало відомо, яку зарплату отримав прем’єр-міністр за грудень

Маруся Звіробій про переслідування Зеленського. Ексклюзив

Україна купила вугілля у Росії минулого року на $1,6 мільярда