• Нд. Жов 1st, 2023

Катастрофа на Каховській ГЕС не зупинить Україну - Зеленський

08:06 Чер 7, 2023

Президент Володимир Зеленський зазначив, що катастрофа на Каховській ГЕС не зупинить контрнаступні дії України, а також не дасть переваги росіянам залишитись на цій території. Про це йдеться у відеозверненні глави держави, оприлюдненому у Telegram-каналі.

«Створена російськими терористами катастрофа на Каховській ГЕС не зупинить Україну та українців. Ми все одно звільнимо всю нашу землю. І кожен російський теракт збільшує лише суму репарацій, які Росія виплатить за скоєні злочини, а не шанси окупантів залишитись на нашій землі. Я вдячний усім нашим рятувальникам, військовим, представникам місцевих громад, регіонам, які допомагають людям із наших південних районів, затоплених внаслідок російського теракту», - повідомив він.

Водночас Зеленський запевнив, що влада «на всіх рівнях» робить все можливе для того, щоб урятувати людей та забезпечити питною водою тих, хто отримував її з Каховського водосховища.

«Щодо нашого півдня та Криму. Ми знайдемо спосіб відновити нормальне життя на землі після вигнання рашистів. Це стосується як води, так і решти. Це стосується всіх наших регіонів – від Херсонщини до Дніпровщини, від Миколаївщини та до Криму», - сказав він.


Раніше ми писали, що на Каховській ГЕС, яка зараз перебуває під контролем російських військ, сталася руйнація верхньої частини, затоплення районів.

Згодом стало відомо, що підтоплено вісім населених пунктів та частину Херсона.
В «Укргідроенерго» запевнили, що Каховська ГЕС не підлягає відновленню у її колишньому вигляді, оскільки її повністю зруйновано.