Більше 160 загиблих від повені в Німеччині

Близько 170 людей вважаються безвісно зниклими в регіонах на заході Німеччини, які постраждали від повеней. Щонайменше 160 людей загинули внаслідок стихійного лиха. Про це повідомила в понеділок, 19 липня, поліція міста Кобленц. Там зазначили, що кількість жертв може зрости, тому що рятувальникам на п’ятий день після повеней вдалося дістатися не в усі постраждалі місця.

Поліція, пожежники та рятувальники планують додатково обстежувати постраждалі регіони. Знайдені тіла жертв спершу ідентифікують, а потім повідомляють родичів.

Збитки від стихійного лиха обійдуться страховим компаніям на суму від двох до трьох мільярдів доларів. Самому лише німецькому страховому концерну Allianz доведеться виплатити за страховими угодами від 200 до 300 мільйонів доларів, підрахували фахівці інвестиційного банку Berenberg. Близько 45 відсотків будівель у Німеччині застраховані від наслідків повеней і паводків, передає інформагенція Reuters.

Прем’єр-міністерка федеральної землі Рейнланд-Пфальц Малу Драєр (Malu Dreyer) заявила 18 липня про величезну готовність людей допомагати. За її даними, деякі громади навіть тимчасово призупинили приймати гуманітарну допомогу, тому що їхні склади вже заповнені.